aktualności

co nowego?

Partnerzy Nieruchomości

Od około miesiąca mam przyjemność współpracować ze znaną gdańską agencją nieruchomości jaką jest firma Partnerzy Nieruchomości. Współpraca nabiera rozpędu i jest bardzo owocna. Cieszę się, że coraz częściej decydują się mi zaufać duże znane firmy. To z pewnością dobrze wpływa na moją markę i świadczy o posiadanych umiejętnościach.

Akcelerator kosmiczny Space3ac

Od pewnego czasu współpracuję z firmą Black Pearls VC oraz Blue Dot Solutions. Nie miałem jeszcze okazji o tym oficjalnie wspomnieć ponieważ jestem mocno zapracowany, ale od pewnego czasu w portfolio na stronie oraz na fanpage’u pojawiają się projekty które wykonałem dla nich. W ostatnim czasie realizowałem właśnie na zlecenie tych firm projekty dla nowego akceleratora kosmicznego jakim jest Space3ac. Więcej na jego temat można znaleźć ja stronie przy tworzeniu której również współpracowałem oraz na fanpage’u akceleratora. Oprócz tego przedsięwzięcia mam przyjemność projektować również na potrzeby innych projektów takich jak np. Position czy Ground Eye.
Wciąż pojawiają się nowe tematy i zadania, zapowiada się więc długa i owocna współpraca.

Firma godna zaufania

Z przyjemnością informuję, że Studio Graficzne PIOTROWSKI otrzymało we wrześniu Certyfikat „Firma Godna Zaufania”. Certyfikat ten wydawany jest przez Centrum Badania Opinii Klientów za nienaganną opinię wśród Klientów i Kontrahentów. Jego celem jest pozytywna prezentacja przedsiębiorstwa w Internecie i kreowanie dobrego wizerunku firmy.
Jak można przeczytać na Certyfikacie otrzymałem go za „nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów.” 😉
Tutaj można sprawdzić certyfikat: firmagodnazaufania.pl/studio-graficznepiotrowski
A tutaj zobaczyć Certyfikat.

Klub Muzyczny Scena

Niedawno otrzymałem zlecenie na wykonanie projektów plakatów reklamujących wydarzenia kulturalne odbywające się w Klubie Muzycznym Scena w Sopocie. Pierwsze projekty już zrealizowałem i zapowiada się, iż niedługo będę realizował kolejne. Oczywiście wszystkie ciekawe projekty znajdą się w portfolio.

Współpraca z Olivia Business Centre

Trzy miesiące temu udało mi się nawiązać stałą współpracę i podpisać umowę z Oliwskim centrum Biznesu na wykonywaniu różnego rodzaju projektów informacyjnych oraz reklamowych takich jak plakaty, ulotki, banery, prezentacje itp., jednak dopiero dziś mam chwilę czasu by w końcu na spokojnie o tym napisać na stronie. Tak więc zapraszam do działu realizacje, gdzie już można zobaczyć pierwsze owoce tej współpracy.

Katalog Koziol Reisen

Już od dłuższego czasu współpracuję z firmą turystyczną Koziol Reisen GmbH z Niemiec. Realizuję dla nich projekty wszelkich ulotek i broszur reklamujących głównie hotele i kurorty nad Polskim morzem. Teraz jednak przyszedł czas na realizację dużego, 80-cio stronicowego katalogu z ofertą kurortów na 2015 rok. Prace trwały długo i były intensywne, ale wreszcie jest gotowy.

Nowe projekty

Ostatnio rzadko aktualizuję stronę, jednak tylko dla tego, że intensywnie pracuję nad nowymi zleceniami. Obecnie realizuję projekty kilku stron internetowych, ale także wiele pomniejszych zleceń, jak proste wizytówki czy ulotki. Tym czasem w dziale Realizacji dorzuciłem sporo nowych, ostatnio zrealizowanych projektów, wykonanych m.in. dla Urzędu Pracy czy Centrum Tańca Gabi. Zapraszam więc do oglądania i zachęcam do składania zamówień!

Współpraca z Centrum Tańca Gabi

W ostatnim czasie nawiązałem owocną współpracę z Centrum Tańca Gabi. Jest to dobrze znana i jak zdążyłem zauważyć powszechnie lubiana firma zajmująca się nauką tańca. Ale okazuje się, że w swojej ofercie nie ogranicza się wyłącznie do tematyki tanecznej, bowiem organizuje także obozy letnie i półkolonie dla dzieci. I to właśnie w tym temacie miałem przyjemność współpracować z CT Gabi, projektując i drukując dla nich folder oraz plakaty i banery. Projekty te są oczywiście w portfolio na stronie.

Trzci katalog Kuren & Wellness

Przez ostatnie dwa miesiące intensywnie pracowałem nad nowym, 80-cio stronicowym katalogiem Kuren & Wellness z ofertami hoteli spa i kurortów. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że katalog na rok 2014 jest już ukończony i wydrukowany!
Składa się on z 68 stron zawierających oferty hoteli, 12 stron informacyjnych oraz z osobnego 20-stronicowego cennika. Katalog jest oczywiście w całości w języku Niemieckim.

Opakowania na żarówki i świetlówki

Dzięki uprzejmości firmy MTEcology Sp. z o.o. mogę zaprezentować Państwu zdjęcia opakowań żarówek i świetlówek marki Greenie, które niedawno miałem przyjemność zaprojektować właśnie dla tej firmy. Zapraszam na moją stronę na facebook’u gdzie umieściłem więcej zdjęć: www.facebook.com/studio.graficzne.piotrowski
Podmieniłem również pliki w dziale realizacje.

Współpraca z Fundacją Ruchu „Światło Życie”

Niedawno nawiązałem współpracę z fundacją Ruchu „Światło Życie”, którą udało mi się wspomóc w realizacji druku gazetki kwartalnej „Drzewo życia”. Prawdopodobnie będzie to stała współpraca i dalsze numery tego kwartalnika także będę drukował. Obecnie także jestem w trakcie produkcji dla tego ruchu płyt DVD.

Firmowy telefon stacjonarny

Spieszę poinformować, że od dziś dysponuję również firmowym telefonem stacjonarnym! Numer pod którym mogą mnie Państwo zastać od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 (jeśli akurat nie wyszedłem z biura służbowo) to 58 / 71 99 604. Zapraszam do kontaktu.

 

Wydruki dla Urzędu Pracy

Okazało się, że ukończenie projektów broszur dla Urzędu Pracy nie było jednoczesnym zakończeniem tej współpracy. Właśnie zrealizowałem zamówienie na wydruki wcześniej zaprojektowanych ulotek, a obecnie przygotowuję nowe materiały i projekty dla tej instytucji które także będę w najbliższym czasie drukował. Tak więc współpraca ta nabiera tępa i zapowiada się, że jeszcze przez czas jakiś będzie owocna. Śledźcie więc dział realizacji bo tam na bieżąco będą pojawiać się każde realizowane projekty.

CD Album De Marco vol.2

Pod koniec ubiegłego tygodnia zakończyłem produkcję nowego album muzycznego DE MARCO na zlecenie firmy Koncept. Wykonałem projekt całego opakowania digipack oraz tłoczenie płyt. Zapraszam do obejrzenia projektu oraz posłuchania. Jest to już drugi album który wyprodukowałem dla tego artysty. Pierwszy został wydany w styczniu 2012 roku i także można go znaleźć w realizacjach na stronie. Zapraszam na stronę www.de-marco.pl gdzie pewnie niebawem będzie można dokonać zakupu tego albumu i pewnie posłuchać kilku utworów, a puki co można zamawaić poprzedni album.

Projekty dla PUP ukończone

Po dwóch miesiącach intensywnej pracy w poniedziałek (03.06.2013) przekazałem ukończone projekty do Powiatowego Urzędu Pracy, kończąc tym samym zlecenie które zacząłem pod koniec marca. Wykonałem dla Urzędu nowe logo, grafiki na gadżety reklamowe, 20 różnych broszur i 2 informatory. Wszystko to można w skrócie obejrzeć w dziale realizacje.

Zmiany na stronie

Postanowiłem przebudować nieco stronę główną, czego efektem jest obecny wygląd a w dziale realizacje starsze projetky przeniosłem do archiwum dzięki czemu dział ten szybciej się wczytuje.

 

Świąteczno-noworoczny katalog Kuren & Wellness

Właśnie zakończyłem pracę nad 32-dwu stronicowym katalogiem dla firmy K&W Reisen GmbH. Katalog ten zawiera ofertę świąteczo-sylwestrową hoteli i kurortów z Polski oraz Czech na rok 2013/2014. Zapraszam do działu realizacje gdzie można zobaczyć ten projekt.

Selkar.pl – współpraca

Z dniem 05.04.2013 podpisałem umowę z księgarnią internetową Selkar.pl na dwuletnią współpracę w zakresie wykonywania projektów graficznych. Umowa dotyczy wykonywania przede wszystkim banerów internetowych kóre prezentowane są na witrynie księgarni, na stronie strefy marek Allegro oraz w ich newsletterze.
Pierwsze projekty w ramach tej współpracy można zobaczyć już w dziale realizacje.

Zlecenie dla Urzędu Pracy

Obecnie pracuję nad zleceniem dla Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku. W ramach tej współpracy wykonuję dla Urzędu nowe logo, całkowicie nowe projekty wszelkich broszur informacyjnych dotyczących oferty Urzędu oraz propozycję grafiki na gadżety reklamowe.
Jak tylko zakończę to zlecenie to na pewno umieszczę gotowe projekty w dziale realizacje.

Teraz więcej w ofercie!

Rozszerzyłem dość mocno opis oferty na stronie.
Zapraszam do zapoznania się i składania zamówień!
Teraz w ofercie oprócz projektowania, szeroki wybór różnych rodzajów druku – offsetowy, cyfrowy i wielkoformatowy XXL !!!
A do tego wysyłka GRATIS!

Stoisko targowe GPN-T

w dniach 25-26.10 odbyły się Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE 2012 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO Międzynarodowych Targów Gdańskich, gdzie swoje stoisko miał mój klient – Gdański Park Naukowo-Technologiczny, dla którego wykonałem projekt tego stoiska oraz ulotki które można było tam otrzymać.
Więcej zdjęć w dziale realizacje.

 

Współpraca z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną

Dnia 06.08.2012 podpisałem umowę z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną na współpracę w zakresie wykonywania projektów graficznych oraz wszelkich usług poligraficznych i reklamowych. W ramach tej współpracy obsługuję również Gdański Park Naukowo-Technologiczny gdyż jest on własnością Strefy. Oczywiście wszelkie wykonywane przeze mnie projekty Dla Strefy i GPN-T będzie moż zobaczyć w realizacjach.

grafik | grafik gdańsk | grafik trójmiasto | grafik sopot | grafik gdynia | projektowanie gdańsk | projektowanie trójmiasto | projektowanie sopot | projektowanie gdynia | grafik komputerowt | strony www | strony internetowe | grafik strony www | grafik strony internetowe | logo | logotyp | ulotki | wizytówki | banery | teczki | folderu | broszury | katalogi | zaproszenia | plakaty | kartki pocztowe | reklamy zewnętrzne | kreacje graficzne