Zaznacz stronę

kontakt

zapraszam do współpracy

piotrowski@grafik.gda.pl

adres e-mail

+48 58 / 71 99 604

telefon stacjonarny

+48 600 198 414

telefon komórkowy

Kontaktując się ze mną pamiętaj, że:

Nie wykonuję projektów próbnych. W dziale portfolio znajduje się wystarczająca ilość projektów, aby każdy mógł wyrobić sobie opinię czy spełniam jego oczekiwania.

Każdy projekt wyceniam indywidualnie. Cena zależy od oczekiwań klienta, terminu oraz czasu, który poświęcę na jego wykonanie.

Nawiązanie współpracy następuje poprzez zaakceptowanie przez zleceniodawcę podanej wyceny i potwierdzenie, że mogę przystąpić do wykonania projektu.

Przed przystąpieniem do pracy nad powierzonym mi zadaniem wymagam od klienta podania pełnych danych firmy (nazwa, NIP, REGON, adres) na podstawie których później wystawię fakturę.

Zanim przekażę gotowe materiały do użycia (plik otwarty projektu, wydruki itp.) zleceniodawcy, oczekuję uregulowania należności i przesłanie mailem potwierdzenia zapłaty.

W przypadku rezygnacji zleceniodawcy ze współpracy (nie z mojej winy) po rozpoczęciu przeze mnie prac nad projektem, klient zostanie obciążony kosztem projektu, jaki został przekazany we wcześniejszej wycenie.

Wystawioną fakturę przekazuję drogą mailową w postaci wygenerowanego pliku PDF z programu do faktur.

Zastrzegam sobie prawo do umieszczenia podglądów wykonywanych zleceń na tej stronie w dziale portfolio, w celach prezentacyjnych.

Spotkać się osobiście w celu omówienia szczegółów współpracy, możemy na terenie miasta Gdańsk.

Krzysztof Piotrowski

Ekspert w dziedzinie grafiki użytkowej

KONTAKT
+48 58 / 71 99 604
+48 600 198 414
piotrowski@grafik.gda.pl